Munkatársaink

Barna Marianna könyvtáros, mb. igazgató
(28) 522-000/1040, (28) 522-004
E-mail: Barna.Marianna@lib.szie.hu

 

Könyvtár és Levéltár Igazgatói Titkárság
   E-mail: titkarsag@lib.szie.hu

 

Katona Adrienn – titkár
(28) 522-000/1041, (28) 522-004
E-mail: Katona.Adrienn@lib.szie.hu

 

Kis Andrea – irattáros, dokumentumkezelő
(28) 522-000/1172, 1105
E-mail: Kis.Andrea@fh.szie.hu


KÖNYVTÁRI részlegek

■ Gyűjteményszervezési és Feldolgozó Részleg
   Könyvgyarapítás: konyvgyarapitas@lib.szie.hu 
  
Folyóirat-gyarapítás: folyoiratgyarapitas@lib.szie.hu
   Könyvtárközi kölcsönzés: konyvtarkozi@lib.szie.hu

Bodnár Erika – informatikus könyvtáros, részlegvezető (gyűjteményszervezés, könyvtárközi kölcsönzés)
(28) 522-000/1171
E-mail: Bodnar.Erika@lib.szie.hu

 

Dr. Palásti Gábor – formai, tartalmi feldolgozó (tartósan távol)
(28) 522-000/1044
E-mail: Palasti.Gabor@lib.szie.hu

 

Tomcsik Adrienn – informatikus könyvtáros (könyv formai és tartalmi feldolgozása)
(28) 522-000/1044
E-mail: Tomcsik.Adrienn@lib.szie.hu

 

Urbán Katalin – könyvtáros (gyűjteményszervezés, folyóirat feldol-gozása)
(28) 522-000/1043
E-mail: Urban.Katalin@lib.szie.hu

 

Vetőné Erdős Julianna Zsófia – informatikus könyvtáros (gyűjteményszervezés könyvek)
(28) 522-000/1043
E-mail: Vetone.Erdos.Zsofia@lib.szie.hu

■ Dokumentumellátó és Tájékoztató Részleg (Olvasószolgálat, Tájékoztatás, MTMT)
  
Olvasószolgálat, kölcsönzés: konyvtar@lib.szie.hu
   Tájékoztatás: tajekoztatas@lib.szie.hu
   MTMT: mtmt@lib.szie.hu

Molnár Szilvia könyvtáros, részlegvezető
(28) 522-000/1171
E-mail: Molnar.Szilvia@lib.szie.hu

 

Fonyódi Viktória – informatikus könyvtáros (olvasószolgálat)
(28) 522-000/1173
E-mail: Fonyodi.Viktoria@lib.szie.hu

 

Hreskó-Tóth Dalma Veronika – informatikus könyvtáros (olvasószolgálat, MTMT)
(28) 522-000/1173
E-mail: Toth.Dalma.Veronika@lib.szie.hu

 

Szabó Dóra – informatikus könyvtáros (olvasószolgálat, tájékoztatás, MTMT)
(28) 522-000/1173
E-mail: Szabo.Dora@lib.szie.hu

 

Tóth Balázs – műszaki szakalkalmazott (olvasószolgálat, raktár)
(28) 522-000/1173
E-mail: Toth.Balazs@lib.szie.hu

■  Könyvtár Informatikai és E-learning Részleg
   
E-learning: elearning@szie.hu    
    SZIE Archivum: archivum@szie.hu

Vitéz Veronika  informatikus könyvtáros, részlegvezető
(28) 522-000/1045
E-mail: Vitez.Veronika@lib.szie.hu

 

Kovács-Deli Éva – informatikus könyvtáros (tartósan távol)
(28) 522-000/1177
E-mail: Kovacs.Deli.Eva@lib.szie.hu

 

Zsigmond Eszter – informatikus könyvtáros
(28) 522-000/1045
E-mail: Zsigmond.Eszter@lib.szie.hu

SZAKLEVÉLTÁR
   E-mail: leveltar@lib.szie.hu

 

Nagy Lászlóné – kisegítő alkalmazott (levéltári raktár, takarítás)
(28) 522-000/1170