Munkatársak

Titkárság
E-mail: titkarsag@lib.szie.hu 

Katona Adrienn
titkár

(28) 522-000/1041, (28) 522-004
E-mail: Katona.Adrienn@lib.szie.hu

Kovács-Deli Éva
informatikus könyvtáros
(tartósan távol)

(28) 522-000/1177
E-mail: Kovacs.Deli.Eva@lib.szie.hu

Gyűjteményszervezési és Feldolgozó Részleg
Könyvgyarapítás: konyvgyarapitas@lib.szie.hu 
Folyóirat-gyarapítás: folyoiratgyarapitas@lib.szie.hu
Könyvtárközi kölcsönzés: konyvtarkozi@lib.szie.hu

Orosz-Bodnár Erika
informatikus könyvtáros, részlegvezető

(gyűjteményszervezés, könyvtárközi kölcsönzés)
(28) 522-000/1171
E-mail: Orosz.Bodnar.Erika@lib.szie.hu

Tomcsik Adrienn
informatikus könyvtáros
(könyv formai és tartalmi feldolgozása)
(28) 522-000/1044
E-mail: Tomcsik.Adrienn@lib.szie.hu

Urbán Katalin
könyvtáros
(gyűjteményszervezés, folyóirat feldolgozása)

(28) 522-000/1043
E-mail: Urban.Katalin@lib.szie.hu

Vetőné Erdős Julianna Zsófia
informatikus könyvtáros
(gyűjteményszervezés könyvek)
(28) 522-000/1044
E-mail: Vetone.Erdos.Zsofia@lib.szie.hu

Dokumentumellátó és Tájékoztató Részleg
(Olvasószolgálat, Oktatás- és kutatástámogatás, MTMT)

Olvasószolgálat, kölcsönzés: konyvtar@lib.szie.hu
Tájékoztatás: tajekoztatas@lib.szie.hu
E-learning: elearning@szie.hu 
SZIE Archívum: archivum@szie.hu
MTMT: mtmt@lib.szie.hu

Molnár Szilvia
könyvtáros, részlegvezető

(28) 522-000/1171
E-mail: Molnar.Szilvia@lib.szie.hu

Fonyódi Viktória
informatikus könyvtáros
(olvasószolgálat)

(28) 522-000/1173
E-mail: Fonyodi.Viktoria@lib.szie.hu

Gyulai Judit
igazgatási szakalkalmazott
(e-learning)

(28) 522-000/1177
E-mail: Gyulai.Judit@lib.szie.hu

Hreskó-Tóth Dalma Veronika
informatikus könyvtáros
(kutatástámogatás, MTMT)

(28) 522-000/1045
E-mail: Toth.Dalma.Veronika@lib.szie.hu

Rezner-Szabó Zsuzsanna
könyvtáros
(olvasószolgálat, tájékoztatás)

(28) 522-000/1043
E-mail: Rezner.Szabo.Zsuzsanna@lib.szie.hu 

Szabó Dóra
informatikus könyvtáros
(kutatástámogatás, MTMT)

(28) 522-000/1045
E-mail: Szabo.Dora@lib.szie.hu

Tóth Balázs
műszaki szakalkalmazott
(olvasószolgálat, raktár)

(28) 522-000/1173
E-mail: Toth.Balazs@lib.szie.hu

Szaklevéltár
E-mail: leveltar@lib.szie.hu

Fóris Ákos
levéltáros
(28) 522-000/1170
E-mail: Foris.Akos@lib.szie.hu 

Nagy Lászlóné
kisegítő alkalmazott
(levéltári raktár, takarítás)

(28) 522-000/1172